Friday, May 29, 2015

Kursus Kad Hijau Group 506 (30 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  30 Mei 2015 (SABTU
Time:  8.30 PAGI


Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.

1
AFIFFUDDIN BIN MELESIA HALIM
2
ALEX POH KIEN BOON
3
ANDRI SISWANTO
4
ARMAN BIN SARING
5
CHIANG REN PEI
6
CHOO CHIN HENG
7
EDWIN HO YEN NING
8
ELVIN GAN KOK YAU
9
GARY MATTEWS A/L THOMAS
10
HASSAN ADLI BIN JAMHARI
11
HO MING YAO
12
JAMALUDDIN BIN OSMAN
13
KHEI TENG QUAN
14
LUCAS WONG SIANG JUN
15
MABUL HOQUE
16
MOHAMMED ABDUR ROB
17
MOHD HAFIZ BIN ABU YAMIN
18
MOHD ZULKIFLEE BIN MOHD MANSOR
19
MUHAMAD SHAFIK BIN ABD KARIM
20
MUHAMMAD FIKRI BIN MD SALEH
21
MUHAMMAD ZAIDI BIN MUSTAFAH
22
MURUGAN A/L VERIYA
23
NG KUAN CHAN
24
OM SARAVANA BAVAN A/L NAGRAJAN
25
SEET HAO SHENG
26
SHARUL NIZAM BIN MOHD SARIF
27
TAN KAI SIANG
28
TAN SIEW HENG

Wednesday, May 27, 2015

Kursus Kad Hijau Group 505 (29 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  29 Mei 2015 (JUMAAT
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.

1
ABDUL RAHMAN BIN BAHARUM
2
AHMAD SAFWAN BIN ZAINAL ABIDIN
3
AHMAD ZULZHAFRI BIN MOHAMAD ZUKI
4
AIMAN SYAZWAN BIN MOHAMMAD ZAMRI
5
AMEER HAMKA BIN MOHD NOH
6
AZHARI BIN ARIFIN
7
BALAKRISHNAN A/L VENGADASAMY
8
FATIMAH HANIM BINTI CHE JAWIAS
9
KOO CHONG HUAT
10
MOHAMAD HATTA BIN MAHAMAD YUSOB
11
MOHAMAD YUSOFF BIN ISA
12
MOHAMMAD HAFIZ BIN WAN ABD RAOH
13
MOHAMMAD IRWAN BIN MANSOR
14
MOHAMMAD IZZUDDIN BIN ISHAK
15
MOHAMMAD NAZRI BIN ABD JALIL
16
MOHAMMAD TAUFIQ BIN YUSOFF
17
MOHD ALEEF BIN HASHIM
18
MOHD FAHMI BIN MOHD GATOT
19
MOHD FAIRUS BIN EDRUS
20
MOHD RAQIB BIN AMIRUDIN
21
MOHD RAZALI BIN ABU KHALID
22
MOHD. FAZRIL BIN AHMADI
23
MUHAMAD UMAR FARUQ BIN ABD RAHMAN
24
MUHAMAR RUSHDI MERICAN BIN ZOLKIFLI MERICAN
25
MUHAMMAD AMYRUL HAFIZ BIN SULAIMAN
26
MUHAMMAD ANWAR BIN NOOR JAMIN
27
MUHAMMAD NUR ASHRAF BIN AZMAN
28
MUHAMMAD NURDINIE BIN DARIM
29
MUHAMMAD ZULHELMI BIN KAMARUDIN
30
MUHAMMAD ZULHILMI BIN MOHD MAZLAN
31
NADIA ASSHIKIN BINTI KAMARUDDIN
32
NUR ADRIANA BINTI MOHAMAD ADRUS
33
NUR AIMAN HAFIZI BIN MUSTAPHA
34
NUR HAYATI BINTI MOHD SUFIAN
35
NURAMIRA AYNA BINTI RAHIM
36
NURUL FARAHEEN BINTI ZAINON
37
PALANIAPPAN A/L SUBBIAH
38
SYED AHMAD KAMAL BIN SYED NORDIN
39
WAN IZZATI BINTI AZMI
40
ZALIQHA BINTI ABD AZIZ

Tuesday, May 19, 2015

Kursus Kad Hijau Group 503 (22 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  22 Mei 2015 (JUMAAT
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.

1
AHMAD SYAFIQ BIN SAMSUDIN
2
AMIRUL HISYAM BIN ABDUL MANAF
3
HAMSANI BIN ARIFFIN
4
HARTOYO
5
KOO CHONG HUAT
6
LIM SIU HOE
7
MOHAMAD ZELAN BIN MAHPAN
8
MOHAMMAD ASLAMILIE BIN MOHD SUHIL
9
MOHD NAHARIZAN BIN ENDUT
10
MOHD NAJIB BIN ENDUT
11
MOHD NAZARUDDIN BIN MOIN
12
MOHD SHAFIQ HAKIMI BIN MOHD SHAID
13
MOHD SYAHLAN BIN MOHD SYUKRI
14
MUHAMAD AFIF BIN BAHARUDDIN
15
MUHAMMAD AFIQ BIN SHAFI
16
MUHAMMAD FITRI BIN SAIDI
17
MUHAMMAD HAZIQ BIN ALIHANAFIAH
18
MUHAMMAD IZZUDDIN BIN AHMAD RAZALI
19
MUHAMMAD MU'IZZUDDIN BIN SALEH
20
MUHAMMAD MUADZ BIN ADZLIM
21
MUHAMMAD RIDHUAN BIN RAZALI
22
MUHAMMAD TAUFIK BIN MOHD YUSUFF
23
NAURA QATRUNNADA BINTI ROSLI
24
NGUYEN ANH
25
NGUYEN ANH TUAN
26
NGUYEN ANH TUAN
27
NGUYEN HONG TU
28
NUR AZRIEHAFIZ BIN MOHD ISMAIL
29
OSMAN BIN ZAINAL ABIDIN
30
PHAM THANH XUYEN
31
PHAN NGOC PHUC
32
RAFFI BIN RICHARD
33
ROSLAN BIN KAMEL
34
SAYFUL ASNAN
35
SHAH EZUANNEZA BIN ZAIHAN
36
SITI AYSHAH BINTI MOHD FABILAH
37
SUSANTO HERU
38
TAI CHOO XIANG
39
TAN TIONG BENG
40
WAN MUHAMMAD IQMAL BIN WAN MOHD AZEMI



Saturday, May 16, 2015

Kursus Kad Hijau Group 502 (16 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  16 Mei 2015 (SABTU
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.


1
AHMAD RAHIMI B MUHAMAD SAAD
2
AHMAD RIFAIE BIN ABDUL RANI
3
ALIAA BINTI YUSOFF HILMY
4
AMINUDIN BIN ALI
5
AREPALLI RAMAYYA
6
ASHOK KODURUPAKA
7
AZMI BIN A.BAKAR
8
BISWAS ANUPAM
9
BISWAS SENTU
10
CHAN YEW FU
11
GHOSH SWAPAN
12
HING CHOON YEK
13
IZAT ESMA BIN UZER
14
JHARU BEPARI
15
KAMAL BIN MAHMUD
16
LOGESAN A/L BALAKRISNAN
17
MOHAMAD HANAFFI BIN MASIH
18
MOHAMAD IZAT AZMEER BIN ISHAK
19
MOHAMMAD NAJIB BIN MAHMOOD
20
MOHAMMAD YASIN BIN MOHAMED SIRAN
21
MOHD AFGHAN BIN ALI
22
MOHD FADZIL BIN MAT RIPHA
23
MOHD HAIRUDDIN BIN ABDULLAH
24
MOHD JASMIN BIN MOHD AZIZI
25
MOHD NAZREEN SHAH BIN ABU
26
MONIR HOSSIAN BHUIYAN
27
MUHAMAD SHAFIK BIN ABD KARIM
28
MUHAMMAD AMIR BIN ISMAIL
29
MUHAMMAD HAIRUL NIZAM BIN SAID
30
MUHAMMAD HAMIZUDDIN BIN ABDUL RAZAK
31
MUHAMMAD HARITH BIN NORALADIN
32
MUHAMMAD JABIR SAMAT BIN SHAH PERWIRA
33
NOOR HAFIZAH BINTI ABDUL RAHMAN
34
NUR FAEZAH BINTI MAHMUD
35
PAIRUS NOR BIN ISMAIL
36
PRASANTH A/L TAMILCHELVAN
37
RIPON
38
SAFIZAM MAHAFIS BIN MOHD TAHIR
39
SHARIF MIAH
40
SRINIVAS RAO RELLU
41
SURIYYAH DEVAN A/L KANESAN
42
TAI WOON FUI
43
TAY YONG TAK
44
TENGKU AZMI ISKANDAR BIN T.MUHAMMAD JASIN
45
YUSLAND BIN YUSOFF