Tuesday, May 19, 2015

Kursus Kad Hijau Group 503 (22 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  22 Mei 2015 (JUMAAT
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.

1
AHMAD SYAFIQ BIN SAMSUDIN
2
AMIRUL HISYAM BIN ABDUL MANAF
3
HAMSANI BIN ARIFFIN
4
HARTOYO
5
KOO CHONG HUAT
6
LIM SIU HOE
7
MOHAMAD ZELAN BIN MAHPAN
8
MOHAMMAD ASLAMILIE BIN MOHD SUHIL
9
MOHD NAHARIZAN BIN ENDUT
10
MOHD NAJIB BIN ENDUT
11
MOHD NAZARUDDIN BIN MOIN
12
MOHD SHAFIQ HAKIMI BIN MOHD SHAID
13
MOHD SYAHLAN BIN MOHD SYUKRI
14
MUHAMAD AFIF BIN BAHARUDDIN
15
MUHAMMAD AFIQ BIN SHAFI
16
MUHAMMAD FITRI BIN SAIDI
17
MUHAMMAD HAZIQ BIN ALIHANAFIAH
18
MUHAMMAD IZZUDDIN BIN AHMAD RAZALI
19
MUHAMMAD MU'IZZUDDIN BIN SALEH
20
MUHAMMAD MUADZ BIN ADZLIM
21
MUHAMMAD RIDHUAN BIN RAZALI
22
MUHAMMAD TAUFIK BIN MOHD YUSUFF
23
NAURA QATRUNNADA BINTI ROSLI
24
NGUYEN ANH
25
NGUYEN ANH TUAN
26
NGUYEN ANH TUAN
27
NGUYEN HONG TU
28
NUR AZRIEHAFIZ BIN MOHD ISMAIL
29
OSMAN BIN ZAINAL ABIDIN
30
PHAM THANH XUYEN
31
PHAN NGOC PHUC
32
RAFFI BIN RICHARD
33
ROSLAN BIN KAMEL
34
SAYFUL ASNAN
35
SHAH EZUANNEZA BIN ZAIHAN
36
SITI AYSHAH BINTI MOHD FABILAH
37
SUSANTO HERU
38
TAI CHOO XIANG
39
TAN TIONG BENG
40
WAN MUHAMMAD IQMAL BIN WAN MOHD AZEMI



Saturday, May 16, 2015

Kursus Kad Hijau Group 502 (16 Mei 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  16 Mei 2015 (SABTU
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.


1
AHMAD RAHIMI B MUHAMAD SAAD
2
AHMAD RIFAIE BIN ABDUL RANI
3
ALIAA BINTI YUSOFF HILMY
4
AMINUDIN BIN ALI
5
AREPALLI RAMAYYA
6
ASHOK KODURUPAKA
7
AZMI BIN A.BAKAR
8
BISWAS ANUPAM
9
BISWAS SENTU
10
CHAN YEW FU
11
GHOSH SWAPAN
12
HING CHOON YEK
13
IZAT ESMA BIN UZER
14
JHARU BEPARI
15
KAMAL BIN MAHMUD
16
LOGESAN A/L BALAKRISNAN
17
MOHAMAD HANAFFI BIN MASIH
18
MOHAMAD IZAT AZMEER BIN ISHAK
19
MOHAMMAD NAJIB BIN MAHMOOD
20
MOHAMMAD YASIN BIN MOHAMED SIRAN
21
MOHD AFGHAN BIN ALI
22
MOHD FADZIL BIN MAT RIPHA
23
MOHD HAIRUDDIN BIN ABDULLAH
24
MOHD JASMIN BIN MOHD AZIZI
25
MOHD NAZREEN SHAH BIN ABU
26
MONIR HOSSIAN BHUIYAN
27
MUHAMAD SHAFIK BIN ABD KARIM
28
MUHAMMAD AMIR BIN ISMAIL
29
MUHAMMAD HAIRUL NIZAM BIN SAID
30
MUHAMMAD HAMIZUDDIN BIN ABDUL RAZAK
31
MUHAMMAD HARITH BIN NORALADIN
32
MUHAMMAD JABIR SAMAT BIN SHAH PERWIRA
33
NOOR HAFIZAH BINTI ABDUL RAHMAN
34
NUR FAEZAH BINTI MAHMUD
35
PAIRUS NOR BIN ISMAIL
36
PRASANTH A/L TAMILCHELVAN
37
RIPON
38
SAFIZAM MAHAFIS BIN MOHD TAHIR
39
SHARIF MIAH
40
SRINIVAS RAO RELLU
41
SURIYYAH DEVAN A/L KANESAN
42
TAI WOON FUI
43
TAY YONG TAK
44
TENGKU AZMI ISKANDAR BIN T.MUHAMMAD JASIN
45
YUSLAND BIN YUSOFF

Thursday, April 23, 2015

Kursus Kad Hijau Group 496 (25 April 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  25 April 2015 (SABTU
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.

1
ABDUL HAKIM BIN ISMAIL
2
ABDUL HAKIM BIN MUHAMMAD NASIB
3
AHMAD AZAIM BIN PIKERI
4
AHMAD KAMAL IZZUDDIN BIN MOHAMMAD FAUZI
5
AHMAD SANUSI BIN AZLAN
6
ALVIN ISAAC
7
AMIRUL AFIAT BIN RAFFI
8
ANUAR BIN SIDIK
9
EMYNOR SYAFIZAD BIN SEMEN
10
EZRUL AZWAN BIN ZAIS
11
MOHAMAD HAFIZH BIN MOHD SHARIFF
12
MOHAMMAD FAIZ BIN MOKHTAR KAMAL
13
MOHAMMAD HASIF BIN MOHD JAILANI
14
MOHD FAQRUL AZWAN BIN MAT RAPI
15
MOHD SYAZWAN ZAKARIA BIN HANAPI
16
MOHD TAUFIK BIN ABDUL RAHMAN
17
MOOK BOON ONN
18
MUHAMADNOR BIN IDROS
19
MUHAMMAD HANIS BIN TAJUDDIN
20
NORALEFF BIN MOHAMAD
21
ROZAIMI BIN GENO
22
TAI ZHONG SHENG
23
WANG YONG CHIEH
24
ZULFIQAR BIN ROSNAN

Kursus Kad Hijau Group 495 (24 April 2015)

Peserta Kursus Kad Hijau untuk tarikh, masa dan tempat seperti berikut.

Date:  24 April 2015 (JUMAAT
Time:  8.30 PAGI
Place:  Bilik 417, Tingkat 4, Blok C07, FKA, UTM Skudai.


1
ABDUL HADI BIN MOHD RAFAIE
2
ABDUL HATIM BIN HAKIMI
3
ABDUL MANAN BIN MD ALI
4
AHMAD ASYRAF AFIFI BIN SAIMI
5
AHMAD FARIS BIN MAHD FADZIL
6
AMIRUL ARIF ZULKELFLEE
7
AZEZAN BIN MD SAAD
8
EFI ESMAWI BIN ELIAS
9
FADHILAH BINTI MOHAMMAD
10
FATIN SYAHIRAH BINTI MOHAMED YATIM
11
ISMAIL BIN SANI
12
KHAIRUL AZHAR BIN MD DAN
13
MOHAMAD AZRAFIQ BIN ESA
14
MOHAMAD FADZLI BIN MOHAMED YASSIN
15
MOHAMAD SYAHIRAN BIN MOHAMAD RAFEE
16
MOHD ALIFF AMRI BIN JASMAN
17
MOHD KHAIROOL BIN NOREZAN
18
MUHAMMAD AMIN BIN EZAHA
19
MUHAMMAD ASHRAFF BIN AHMAD SERI
20
MUHAMMAD RAHIMIE ASYRAF BIN NOOR AZMI
21
MUHAMMAD RIDZUAN BIN MOHD RAZMIN
22
MUHAMMAD SYAFIQ BIN EZAHA
23
NUR AYUNI ATHIRAH BINTI ABDUL RASHID
24
NUR ZAFIRAH BINTI AZMAN
25
NURFARAHIN AQIELLA BINTI ROSHIZAM
26
NURUL SYAFIKA BINTI ZULKIFLE
27
NUURIL FAHMI BIN SELAMAT
28
PRAVIN RAJ A/L MANAKARAN
29
SITI MARYAM BINTI M. M. RASHID
30
SIVASANGAR A/L THIYAGARAJAN
31
SUHAIDA JAMALUDIN
32
TAN BOON SHENG
33
WONG JING RONG